Zábaly Orea Spa Hotel Cristal

Rezervace ubytování v Marianske Lazne

Zábaly

Zábaly jsou vhodné pro regeneraci a očistu těla. Zábaly jsou léčebné i wellness procedury, které jsou například určeny k zeštíhlení a tvarování postavy, hydrataci a celkovému zpevnění pokožky. Zábaly se také používají k odpočinku a uklidnění svalů. Tato procedura Vás zahřeje, pročistí a hydratuje.

 

Přírodní slatinný zábal
Jde o formu termoterapie – slatinný zábal snižuje lokální otoky v okolí kloubů a uvolňuje svalové napětí, posiluje protizánětlivé a imunitní procesy v těle, zlepšuje funkci chrupavky, pojivové tkáně a meziobratlových plotének

 

Lavatherm
Lavatherm je jednou z forem thermoterapie – jedná se o lokální teplý obklad, kde teplo vzniká nahřátím ve vodní lázni nebo chemickou reakcí uvnitř obkladu. Slouží k léčbě kloubních potíží a onemocnění páteře či k potlačení chronických zánětlivých onemocnění.

 

Parafango
Parafango je kombinací suchého bahna, většinou z místních zdrojů a čistého tvrdého parafínu nebo parafínového oleje. Směs je roztavena a zahřáta ve speciálním přístroji a poté je aplikována na problematické tělní partie. Tepelná intenzita je mírně slabší než u čistého parafínu, což tuto proceduru činí příjemnější pro pacienty. Teplo z lokálního zábalu uvolňuje svaly, působí na uvolnění křeče, uklidňuje chronickou bolest a podporuje hojení a výživu tkání.

 

Skořicový zábal proti celulitidě
Velmi účinná procedura, která pomáhá zbavit se nejen celulitidy, ale i podporuje krevní oběh a napomáhá detoxikaci. Speciální skořicový krém se aplikuje na postižené místo, které se následně zabalí do fólie. Během této procedury dochází k silnému prohřátí postiženého místa a na základě toho dochází ke stimulaci látkové výměny, která podporuje odbourávání tuku a odvádí přebytečnou vodu z těla.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking