Masáže a ošetření Orea Spa Hotel Cristal

Rezervace ubytování v Marianske Lazne

Masáže a ošetření

KLASICKÁ MASÁŽ
Tvoří základ všech masáží a vyžaduje dokonalou znalost anatomie. Klasická masáž působí do hloubky a zaměřuje se především na svaly kolem páteře, trapéz, šíje, hrudní i bederní části zad a ulevuje od bolesti. Při celkové masáži se zabývá též regenerací svalů horních a dolních končetin.

 

AROMA MASÁŽ
Patří mezi relaxační procedury. Je prováděna jemnými a dlouhými tahy, za použití přírodních aroma olejů a vonných silic, které se vybírají s ohledem na potřeby klienta. Zpravidla se provádí jako masáž celého těla, či masáž zad.

 

MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY
Je královnou mezi masážemi. Kombinací speciálních masážních technik a zázračné síly nahřátých lávových kamenů, docílíme dokonalého uvolnění našeho těla, mysli a odstraníme napětí. Jedná se o velmi účinnou a efektivní masážní techniku, navozující pocit blaženosti.

 

DETOXIKAČNÍ MEDOVÁ MASÁŽ
Má blahodárný vliv na naše tělo. Je velmi účinnou detoxikační metodou, která odstraňuje toxiny z těla, aktivuje vnitřní orgány a prokrvuje pokožku v místě aplikace. Med obsahuje důležité minerály a stopové prvky. Léčivá síla medu je velice prospěšná pro náš organismus.

 

REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSKY NOHOU
Je bezpečná, neinvazivní a účinná metoda, která funguje na principu tlakového působení na reflexní body. Každý bod odpovídá určité oblasti našeho těla a tlakem na tyto reflexní body a dráhy můžeme cíleně ovlivňovat a léčit jednotlivé jeho části. Tato metoda pochází původně z východní Asie.

 

ANTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY
Touto mimořádnou masáží uvolníme ztuhlost v oblasti šíje, ramen i hlavy a dosáhneme úlevy od napětí a stresu. Masážními technikami a speciálními hmaty docílíme maximální relaxace. Jedná se o velice účinnou relaxační proceduru.

 

TĚLOVÁ OŠETŘENÍ

  • Luxusní kašmírově-hedvábné ošetření těla
  • Kosmetický zábal
  • Celotělový peeling

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking