Pokoje-Rodinný pokoj

Orea Spa Hotel Cristal

Rodinný pokoj

Rodinný pokoj o velikosti 40-45 m2 je složený ze dvou propojených pokojů, které mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a toaletou. Standardním vybavením těchto prostorných pokojů je klimatizace, dvě LCD TV, lednička a trezor. V jednom z pokojů se nachází manželská postel s plnohodnotným lůžkem navíc pro 3. osobu nebo dítě a ve druhém pokoji jsou oddělené postele. Rodinný pokoj je tedy svým uspořádáním vhodný celkem až pro 5 osob.

Classic jednolůžkový pokoj

Komfortně zařízené jednolůžkové pokoje o velikosti 15 – 25 m2 nabízejí bezplatné Wi-Fi připojení, klimatizaci, koupelnu s toaletou a vanou nebo sprchou, fén, LCD TV, ledničku a trezor.

 

Classic dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkové pokoje o velikosti 15-25 m2 nabízejí manželskou postel, v případě zájmu je lze oddělit. Ke standardní výbavě každého pokoje patří klimatizace, LCD TV, koupelna se sprchou a toaletou, fén, lednička a trezor. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi.

Classic třílůžkový pokoj

Třílůžkové pokoje o velikosti 20-25 m2  jsou standardně vybaveny klimatizací, LCD TV, ledničkou a trezorem. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou a fénem. V pokoji je navíc plnohodnotné lůžko pro 3. osobu. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi.

Deluxe dvoulůžkový pokoj s balkonem

Pokoje Deluxe mají velikost 15-25 m2 jsou standardně vybaveny balkonem, klimatizací, LCD TV, ledničkou a trezorem. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou a fénem. Při příjezdu obdržíte minerální vodu. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi.

Suite

Pokoj kategorie „Suite“ má celkovou plochu 40-44 m², obývací pokoj a ložnice jsou zvlášť. Standardním vybavením těchto komfortních pokojů je balkon, velká koupelna se sprchou a rohovou vanou, fén, klimatizace, bezplatné Wi-Fi, dvě LCD TV, lednička a trezor. Při příjezdu obdržíte minerální vodu.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking